تبلیغات
بصیرت و صبر - استاد سید مرتضی خاتمی:بهتر از حضرت آیت الله خامنه‌ای در رهبری نداریم

 استاد سید مرتضی خاتمی گفت: بنده 60 سال است كه غرق در طلبگی، حوزه، فقه، اجتهاد و مرجعیت هستم و به حضرت عباس شهادت می‌دهم كه پس از حضرت امام خمینی (ره) بهتر از حضرت آیت الله خامنه‌ای برای رهبری نداریم.

استاد سید مرتضی خاتمی:
بهتر از حضرت آیت الله خامنه‌ای در رهبری نداریم

خبرگزاری فارس: استاد سید مرتضی خاتمی گفت: بنده 60 سال است كه غرق در طلبگی، حوزه، فقه، اجتهاد و مرجعیت هستم و به حضرت عباس شهادت می‌دهم كه پس از حضرت امام خمینی (ره) بهتر از حضرت آیت الله خامنه‌ای برای رهبری نداریم.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، استاد سید مرتضی خاتمی در جمع عزاداران هیات محبان الزهرا (س) در خصوص آشوب های كف خیابان افزود: قضایا در مشكلات اجتماعی و حوادث اخیر كه دشمنان برای ایران درست كرده‌اند، بسیار واضح است. كسانی كه در خیابان شرارت می‌كنند از بی‌بی‌سی و سایر دشمنان خط می‌گیرند. این كاملا واضح است.
وی یادآور شد: دشمنان ما به قدری احمق هستند كه رهبری آنها دست دشمن و یهودی‌ها افتاده است. آیا این موضوع پوشیده‌ای است؟
این فقیه اهل بیت تاكید كرد: با این وضعیت آیا حرف پوشیده‌ای مانده كه ما ندانیم. آیا با این فهم و درك‌ها كفایت نمی‌كند كه چه دارد می‌گذرد؟
استاد خاتمی اظهار داشت: حالا آمده‌اند به حضرت آیت الله خامنه‌ای چه می‌كنند؟! شما این اهانت‌ها را تعجب‌برانگیز ندانید. در دنیای آن زمان به شخص امام حسین هم پیله می‌كردند و می‌گفتند او گمراه است! و بعد همان ها او را شهید كردند. البته امثال حبیب بن مظاهرها در كنار امام حسین (ع) بودند و از ایشان حمایت می‌كردند. حمایتی كه تمام عیار و به نرخ كشته شدن بود.
وی یادآور شد: حبیب بن مظاهر و امثال او كه با تمام وجود از امام حسین (ع) حمایت كردند، اهل قرآن بودند. كسانی كه نیامدند كاری با قرآن نداشتند.
وی تاكید كرد: این دشمن است كه برای خودش صغرا و كبرا درست می‌كند. آیا از عظمت امام حسین (ع)‌مطلب پوشیده‌ای وجود دارد یا از عظمت رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای مطلب پوشیده‌ای وجود دارد. به حضرت عباس بعد از مرحوم حضرت امام خمینی، بهتر از ایشان در رهبری داریم؟
استاد سید مرتضی خاتمی تاكید كرد: امام خمینی (ره) شخصیت با عظمت و جاودانه تاریخ است. بسیاری از شخصیت‌ها به دنیا می‌آیند و از دنیا می‌روند و در تاریخ جاودانه باقی می‌مانند. حتی دشمنان هم به تعریف چنین شخصیت‌هایی می‌ پردازند درباره امام علی (ع) دشمنان هم به تعریف و تمجید می‌نشینند. جرج زیدان مسیحی برای آن امام چندین جلد كتاب می‌نویسند. دشمنان درباره امام حسین هم به تعریف نشسته‌اند. مرحوم امام خمینی (ره) هم از این دسته شخصیت‌ها بودند.
وی افزود: 1400 سال است كه در تاریخ و دنیا و بشریت نظام شاهی در ایران حاكم بود. حضرت امام خمینی (ره) شاه را از ایران بیرون كرد و به نظام شاهنشاهی در ایران پایان داد.
استاد سید مرتضی خاتمی اظهار داشت: بعد از حضرت امام خمینی (ره) آیت الله خامنه‌ای بهترین شاگرد ایشان در رهبری است. حضرت عباسی و انصافا آیا ایشان نقصی دارند؟ آیا واقعا در ایران بهتر از حضرت آیت الله خامنه‌ای برای رهبری كسی را داریم؟
وی اظهار داشت: من متولد سال 1322 هجری شمسی هستم. 66 سال سن دارم و 60 سال است كه طلبه هستم. برخی از جلساتی كه هم اكنون دارم نزدیك به 30 تا 46 سال است كه برگزار می‌شود. غرق در آخوند، حوزه، طلبه، مرجعیت، فقه و اجتهاد هستم. 30 سال است كه رساله می‌نویسم. آیا حضرت عباسی بهتر از ایشان برای رهبری داریم؟
وی با اشاره به برخی اهانت‌ها اظهار داشت: آیا همردیف حضرت آیت الله خامنه‌ای در علم، كمال و اجتهاد كسی را داریم؟ ایشان در دوره رهبری‌شان كشور را با این همه مشكلات عظیم كه دشمن ایجاد كرده، اداره كرده‌اند.
وی افزود: جملاتی كه درباره ایشان گفته شده از روی بی‌انصافی است. همین بی‌انصافی‌ها را با امام حسین (ع) هم داشتند. البته خداوند حامی است، حفظ كرده و می‌كند. دشمان ان شاء الله نابود خواهند شد. دشمنان با این اقدامات گور خود را می‌كنند كه قبلا هم كنده‌اند.
وی گفت: در حوادث اخیر مطلب پوشیده‌ای هست كه كسی نداند؟ چه كسی می‌خواهد بیاید كه واقعا و انصافا بهتر از ایشان (حضرت آیت الله خامنه‌ای) باشد؟ چرا دشمن طمع می‌كند. بنی‌امیه هم طمع كردند. دیدید كه با حسین بن علی آنجور برخورد كردند. ولی آنها كه اهل قرآن بودند به حمایت او برخاستند.
این فقیه اهلبیت تاكید كرد:قرآن كتاب خدا را رها نكنیم. كتاب خدا را رها كنیم، گمراهی‌ها زیاد می‌شود. پیامبر اسلام (ص) در این كتاب خبرها را داده است.
وی اظهار داشت: انگلستان از حدود 70 سال قبل گفته است تا قرآن در میان مسلمانان است ما نمی‌توانیم بر‌ آنها پیروز شویم. من این را بارها و مكرر از منابر شنیده‌ام و در جایی هم خوانده‌ام. انگلستان از 70 سال قبل برای مسلمانان و شیعیان نقشه می‌كشیدند كه چگونه قرآن را استماع كنیم و چه كنیم. رئیس انگلیسی‌ها در جلسه‌ای كتاب قرآن را برده و گفته بود تا این كتاب در میان مسلمانان است، ما نمی‌توانیم پیروز شویم. انگلیسی‌ها در جلسات خصوصی و داخلی خود این حرف را زده‌اند و در آنجا نمی‌خواستند خود را گول بزنند.
استاد خاتمی گفت: هر كس قرآن را بخواند، این كتاب او را هدایت و درست می‌كند. انگلیسی‌ها گفته بودند "قرآن را كه نمی‌توانیم از خانه‌ها جمع كنیم، درگیری درست می‌شود، حواس مسلمانان به قرآن بیشتر جلب می‌شود. ولی می‌توانیم مردم را از این كتاب دور كنیم. "
برچسب ها: استاد سید مرتضی خاتمی:بهتر از حضرت آیت الله خامنه‌ای در رهبری نداریم، بصیرت،
ارسال توسط سین.راد
آرشیو مطالب
نظر سنجی
من چقدر باحالم؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin
عضویت در خبرنامه

Powered by WebGozar