تبلیغات
بصیرت و صبر - آیت‌الله مكارم‌شیرازی:تظاهرات مردم خواب‌های دشمن را بدون تعبیر گذاشت

یكی از مراجع تقلید در قم گفت: تظاهرات روز چهارشنبه ملت ایران نشان داد خواب‌های دشمنان تعبیر نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله العظمی ناصر مكارم‌شیرازی صبح امروز در دیدار قائم‌ مقام و اعضای حزب مؤتلفه اسلامی با تجلیل از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز گذشته اظهار داشت: این حضور هم از نظر كیفی و هم از نظر كمی فوق‌العاده بود.

یت‌الله مكارم‌شیرازی:
تظاهرات مردم خواب‌های دشمن را بدون تعبیر گذاشت

خبرگزاری فارس: یكی از مراجع تقلید در قم گفت: تظاهرات روز چهارشنبه ملت ایران نشان داد خواب‌های دشمنان تعبیر نمی‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله العظمی ناصر مكارم‌شیرازی صبح امروز در دیدار قائم‌ مقام و اعضای حزب مؤتلفه اسلامی با تجلیل از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز گذشته اظهار داشت: این حضور هم از نظر كیفی و هم از نظر كمی فوق‌العاده بود.
وی با اشاره به جوش و خروش مردم بیان داشت: مردم همانند روزهای اول انقلاب با شور و نشاط به صحنه آمدند و این جای تقدیر و تشكر دارد.
این مرجع تقلید با اشاره به هتاكی دشمن به ولایت فقیه و امام حسین (ع) ابراز داشت: دشمن در روز عاشورا به امام حسین (ع) و رهبری جسارت كرد.
وی ادامه داد: این تلاش برای آنها سودی نداشت و در عوض سبب بیداری ملت ما شد و نشان داد مردم ما هشیار و بیدار در صحنه هستند.
مكارم‌شیرازی با اشاره به بحث و جدل‌های انتخاباتی گفت: حوادث پیش‌آمده فراتر از مسایل انتخاباتی است و معلوم می‌شود حساب كار از دست آنها نیز در رفته است.
وی افزود: آنچه امروز می‌بینیم مبارزه با اسلام و نفی حكومت دینی است و نباید اینها را به حساب دعوای انتخاباتی بگذاریم.
استاد خارج فقه حوزه با اشاره به مداخله بیگانگان در امور داخلی كشور تصریح كرد: بیگانگان بسیار فعال هستند به گونه‌ای كه طبق اطلاعات واصله در یك روز 700 هزار پیام به مملكت ما می‌فرستند.
وی با بیان اینكه دشمنان امیدوار بودند، افزود: تظاهرات روز چهارشنبه ملت ایران نشان داد خواب‌های آنان تعبیر نمی‌شود.
مكارم‌شیرازی ادامه داد: آنها تصور می‌كردند انقلاب مخملی پیش می‌رود اما فهمیدند اینگونه نیست و مردم ما هشیار و آگاه هستند.
وی با اشاره به توطئه‌های آتی دشمنان و تحولات آینده خاطرنشان كرد: باید خود را آماده فاز جدیدی كنیم، آنها فكر می‌كردند كار تمام است، اما فهمیدند اول كار است.
این مرجع تقلید ابراز داشت: بعد از تظاهرات دیروز من هیچ نگران نیستم و مردم باید امیدوار باشند، هیچ‌كس نباید مایوس شود همه بدانند خواب‌های دشمن تعبیر نمی‌شود.
وی تاكید كرد: ما باید یك تحلیل جدی از حضور مردم در تظاهرات روز گذشته داشته باشیم و ببینیم ریشه‌های این پایداری مردم چیست و بر اساس آن برنامه‌های آینده را طراحی كنیم.
مكارم‌شیرازی خاطرنشان كرد: در طول 30 سال گذشته ما شاهد فتنه‌ای به این بزرگی و پیچیدگی نبودیم، منافقین، لائیك‌ها، غیرمسلمانان و فرقه‌های ضاله در این فتنه بسیار فعال هستند.
استاد حوزه در پایان از واكنش مجلس و نمایندگان مردم به ‌ویژه نطق رئیس مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشكر كرد.
در ابتدای این دیدار اسد‌الله بادامچیان گزارشی از وقایع اخیر كشور خدمت آیت‌الله مكارم‌شیرازی ارائه كرد.
برچسب ها: آیت‌الله مكارم‌شیرازی:، تظاهرات مردم خواب‌های دشمن را بدون تعبیر گذاشت، بصیرت،
ارسال توسط سین.راد
آرشیو مطالب
نظر سنجی
من چقدر باحالم؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin
عضویت در خبرنامه

Powered by WebGozar