تبلیغات
بصیرت و صبر - درخششی دوباره از حضرت ماه

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 17 بهمن 1389
یا هادی...

و اما جمعه ای دیگر که در تقویم دل ها با حضور رهبری نقش بست
بار دیگر مسجد دانشگاه تهران آشنا شد به قدوم مبارک حضرت ماه و صفایی داد خود را به کلام آن امام همام. امامی که بصیرت و صبر مهمان همیشگی دلش است و خوشا به حال آن کسانی که در جوار آن صاحب دل هر از چندی دلشان را نوازش می دهند به دست شفای سخنان آن حضرت و خوشا به غیرتتان ای ملت شریف تهران که بار دیگر زنده کردید شعار "ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند"، و عهد خود را تجدید کردید در همراهی رهبری، گر چه هوای جمعه بسی لرزه می انداخت به جسمتان اما آفرین به حضور پر رنگ تان که نشان دادید دلتان را در مسیر لرزه ها قرار ندادید.
و شما مسئولین تشکر، تشکر که با اختصاص دادن صفوف اول نماز عشق به امامت رهبر عشق پا به پای مردم ولایتمدار ولایی بودن خود را بار دیگر به صحنه ی دل ها نشاندید.
و اما شما ای کوچکان بزرگ نما که عمق بصیرتتان، بی بصیرتیتان را به نمایش می گذارد و گله مندیم از شما که دست خودتان را از دست رهبری جدا کردید هر چند آن امام بزرگ هیچ گاه شما را از الطاف بی نهایت خود دریغ نکرد و البته این رسم بزرگی بزرگان است و این را بدانید که رهبر بدون شما هم رهبر باقی می ماند.
دیروز جمعه، حضرت ماه در خطابه هایشان فرمودند: که این تلاش های مردم مصر نهایتا به نتیجه میرسد و امروز شنبه دیدیم که آن مبارک نا مبارک خداحافظی کرد با بزرگترین حزب کشور.
عجبا از این بصیرت، عجبا از این درایت،عجبا از این بزرگی که نقش بسته اند در وجود رهبر، امام خامنه ای.
از امام خامنه ای توقع دیگری نمی رود چرا که امام خمینی اظهار دشته اند که ]امام[ خامنه ای را من خود بزرگ کرده ام .
خدایا تا به پایان رسیدن غیبت حضرت مهدی (عج) حافظ باش آن تربیت شده در مکتب عشق را...برچسب ها: درخششی دوباره از حضرت ماه، مصر، نماز جمعه، مبارک، حسنی، بصیرت وصبر، امام، خامنه ای،
ارسال توسط سین.راد
آرشیو مطالب
نظر سنجی
من چقدر باحالم؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin
عضویت در خبرنامه

Powered by WebGozar